Dobranoc.sk

Ice Fresh

Na sklade
						
90 EUR
Ice Fresh

Matrac, ktorý mení farbu, priedušný systém MULTI-FRESH

Vnútorná štruktúra matraca sa skladá z dvoch vrstiev: pena s vysokou hustotou Flexi Foam a studená pena HR. Toto zloženie vrstiev poskytuje pohodlnú a ergonomickú oporu pre chrbát a chrbticu a udržuje ich v prirodzenej polohe. Vysoko elastická pena zaručuje optimálnu tuhosť a termoelastická pena je trvanlivá, nedeformuje sa a snímaním tepla a tlaku sa dokonale prispôsobuje postave.

Piatich zónové jadro matraca je zložené z dvoch vysoko-elastických pien odlišných objemových hmotností. Samotný prierez matraca umožňuje spojenie materiálov bez použitia lepidla

 Materiál, z ktorého je vyrobený poťah matraca, obsahuje mikrokapsule, ktoré pod vplyvom telesného tepla aktivujú proces termoregulácie, vďaka čomu povlak mení farbu.  Vyššia povrchová teplota spôsobuje, že farba krytu je biela.

 

Priedušný systém MULTI-FRESH, ktorý je základom matraca, zaisťuje riadne vetranie a zabraňuje hromadeniu vlhkosti

 Strana SUPER SOFT (tuhosť 2 z 5)  5 zón, jemná zmäkčujúci perforácia v ramenných zónach a panvovej zóne, ideálne pre ženy a milovníkov stredne tuhého komfortu, vynikajúce polohovateľnosť.

 

 Strana MEDIUM (tuhosť 3 z 5)  5 zón, navrhnutá špeciálne pre mužov a milovníkov tuhšieho ležanie, ramenné zóny s upravenou tuhosťou zaisťujú odľahčenie ramena pri spánku na boku, panvové zóna s úpravou tuhosti pre jemnú starostlivosť o bedrové kĺby, veľmi dobre sa polohuje, stupeň tuhosti

 

N: B Obrázok je iba ilustračný. Farebné prevedenie sa môže líšiť podľa aktuálnej ponuky pien

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:

Hodnotenie:

 

Priložiť fotografiu

Text recenzie: