Dobranoc.sk

Partnerský matrac Astana 22

Na sklade
						
139 EUR
Partnerský matrac Astana 22

Partnerský matrac s rozdielnou tuhosťou strán

Výsledek obrázku pro tropico logo

 

Penový matrac Astana zaistí regeneráciu a uvoľnenie počas spánku. Robustný penový matrac sa sedemzónovou masážnou profiláciou po oboch stranách — každý z partnerov si môže vybrať, akú tuhosť potrebuje. Tvrdšia strana modrá alebo mäkšia strana zelená. Matrac vďaka použitiu peny Flexifoam® (elasticita, húževnatosť a tvarová stálosť) a spevnenému jadru z RE-72 kg / m3 peny má vysokú tuhosť a odolnosť a je vhodná pre osoby s hmotnosťou až 140 kg.


 

Poťah na matrac Bamboo – obsahuje jemné bambusové vlákno, má antibakteriálne vlastnosti a pomáha zabraňovať vzniku plesní. Veľmi vhodný pre osoby s vyššou potivosťou a alergikov. Prešívaný dutým vláknom. Snímateľný poťah je vyrobený z 2 častí pre jednoduché domáce pranie v práčke do teploty 60 ° C.

 

 Strana HARD (tuhosť 5 z 5)  Ortopedické 7- zónové prevedenie z pružnej, odolné a priedušné peny vyššej objemovej hmotnosti s jemnou masážnou profiláciou.

 

Jadro (tuhosť 5 z 5) Sendvičové jadro je tvorené zónovú Flexifoam® penou, ktorá zaistí správnu polohu chrbtice v priebehu spánku. Stredová výstuha z RE peny dáva jadru prirodzenú tuhosť = dlhá životnosť pri nízkych nákladoch.

 

 Strana MEDIUM (tuhosť 4 z 5)  poddajnejšie zónová strana. Jemný masážny efekt pre uvoľnenie svalstva.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:

Hodnotenie:

 

Priložiť fotografiu

Text recenzie: