Dobranoc.sk

Ortopedický matrac Briga 22

Na sklade
						
160 EUR
Ortopedický matrac Briga 22

Vysoký ortopedický matrac z pien Flexifoam® – sendvičová konštrukcia s presným zónovaním a zvýšenou odrazovou pružnosťou. Prací poťah s extraktmi Aloe Vera. Vyššia stredná tuhosť. RELAX – strana s profiláciou CubeCare, Výsledek obrázku pro tropico logostarajúca sa o komfort tela pri všetkých spánkových polohách.

 

Matracový poťah Aloe Vera obsahuje mikrokapsuly s prírodným výťažkom z Aloe Vera. Keď sa používa, uvoľňuje vôňu, ktorá má antialergické a antiseptické účinky. Prešívané dutými vláknami. Poťah je dvojdielny, snímateľný a prateľný na 60 °C. Materiál poťahu: 100% polyester s povrchovou úpravou z Aloe Vera. Materiál prešitie: rúna z dutého vlákna – 100% polyester

Technológia Cube Care zaisťuje vzdušnosť a podporu tela na kockách, medzi ktorými sú ventilačné prieduchy zaisťujúce skvelú vzdušnosť. Každá kostička podopiera telo samostatne. Nikde nič netlačí, každá kostička „pracuje“ samostatne.

 

Image result for otočit logoObojstranné prevedenie: 

Tuhosť matraca: stredná (strana s profiláciou) / vyššia středná (strana bez profilácie)

STRANA MEDIUM (tuhosť 3,5 z 5) strana s profilací CubeCare, pečující o komfort těla při všech spánkových polohách. Výkyvné kostky, navržené pro zdravotní matrace účinně pomáhají rozložit tlak do 7 anatomických zón. CLASSIC – strana s pružnou pěnou Flexifoam® – masivní, rovná, bez profilace. Pro milovníky klasického spaní

Stredná časť jadra – Spine Protector – špeciálne navrhnutá konštrukcia pomáha v zónach rozložiť tlak v jadre matraca – má panvové zónu a ramenné zóny. Je vyrobená z pružnej peny Flexifoam®.

Prevedenie: Tuhosť matraca: stredná (strana s profiláciou) / vyššia středná (strana bez profilácie)

Značka TROPICO
Výška 22 CM
Doporučená nosnosť 140 KG!
Konštrukcia Výkyvné kocky, navrhnuté pre zdravotné matrace účinne pomáhajú rozložit tlak
Tuhosť 3,5 z 5
Anatomické zóny ÁNO
Partnerská s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca
Snímateľný poťah ÁNO
Štandardná záruka 5 rokov

 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:

Hodnotenie:

 

Priložiť fotografiu

Text recenzie: